MINUTKE ZA GLASBO

Na 28. Poletju ob Soči bomo streljali z lokom; igrali: nogomet, košarko, odbojko; tekmovali v igrah štiri v vrsto ter enki in šahu; imeli knjižnico pod krošnjami; iskali skriti zaklad, imeli bomo aerobiko in tekli kros  … Tu se bomo lahko vozili s kajaki; gradili peščene jezove in iskali potočne rakce; plezali; pogovarjali z zanimivimi gosti, tekmovali v špljakah in namiznem tenisu ter lovili ravnotežje na vrvi … Učili se bomo pravilno ločevati odpadke; zidali peščene gradove in delali splave, izdelovali vaze in zapestnice; čofotali in skakali v bazen; risali .. Imeli bomo zabavne vodne in Sončkove igre … 

A smo kaj izpustili? Seveda, sigurno. Med drugim tudi to, da bomo pod vodstvom Mance in pod mentorstvom Vladimirja Čadeža tudi zapeli. Manca bo z nami celo Poletje ob Soči 2023. Vladimir Čadež pa nas s svojim glasom in visokim glasbenim znanjem razveseljuje in navdušuje na Poletju ob Soči  že 28 let …