Kopanje, vodne aktivnosti …

KOPANJE, VODNE AKTIVNOSTI ...

…   prave poletne počitnice so takrat, ko se veliko kopamo …

Dušo Poletju ob Soči daje kopanje v betonskem bazenčku, ki je ravno prav velik, da otroci lahko počnejo vse vragolije. Prvič se v njem osvežimo pred kosilom. Najbolj zabavno pa je v bazenčku po popoldanski učni urici, ko je zunaj najbolj vroče. V bazenčku se poleg kopanja odvijajo tudi različna tekmovanja, vodna aerobika,  zabavne igre …

Bazen je opremljen z vsemi strojnimi čistilnimi napravami…Tako, da je za vse poskrbljeno.

Brez kajakaštva, pa seveda na Poletju pri Soči ne gre.

Tisti, ki bodo želeli, bodo lahko na 29. Poletju ob Soči spoznali osnove kajakaškega športa pod vodstvom in nadzorom izkušenih mentorjev. Lahko bi rekli od najboljšega. Zato bo poskrbel Fedja Marušič, dvakratni olimpijec, zmagovalec svetovnega pokala … Prepričani smo, da bo kot vedno veliko navdušenosti, smeha …

 

 Tok Soče pri prostorih Poletja ob Soči je skoraj popolnoma miren. Pri Soči bodo dobili vso opremo, ki jo bodo potrebovali za prve korake v tem prelepem športu. Najbolj zagrizeni »kajakaši« se bodo, ob koncu vsakega termina Poletja ob Soči, pomerili med seboj v  »pravi« kajakaški tekmi, na katero ste že zdaj vsi lepo vabljeni!

Seveda pri vodnih aktivnostih Poletja ob Soči ne smemo pozabiti na naš potoček, kjer se gradijo jezovi, delajo mlinčki …. Več o potočku pa si lahko preberete na strani o bistrem potočku.

28. let nepozabnih spominov  doživetij  v bazenu, na Soči, v potočku …